CroClubStore novi je sponzor kod Hajduka Zürich

Sa zadovoljstvom možemo objavti da je CroClubStore postao službeni sponzor za još jedan naš klub.  Riječ je o nogometnim klubu Hajduk Zürich

Na ovom sponzorstvu naš poslovne ambicije ne jenjavaju. Tako da smo početkom ove godine osuvremenili svoju proizvodnju i proširili ponudu izradu tiskanih materijala i na vašu opremu što inaće to malo tko radi.

Sada imamo kapacitete odrađivati sve štamaprske proizvode kao tiskati plakate do veličine A1, ali i izrađivati flayere, ulaznice i naljepnice, sviječe, maske i sav drugi printani materijal. Vlastiti strojevi nam omogućavaju konkurentnu cijenu koja će za naše konzumente biti još povoljnija, dok će kvaliteta proizvoda biti na vrhunskoj razini kao što uzimamo na primjer štampa na tekstil i do 50 pranja treba izdrzati.

Želimo ojačati suradnju s postojećim klijentima, razviti nova prijateljstva i odnose s novim kupcima gdje svima nudimo proširenu ponudu, kvalitetu na višoj razini i konkurentne cijene.

Ostavite komentar

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH